Mängi vastutustundlikult

Hoolitse selle eest, et meelelahutus ei saaks kunagi otsa

Tee läbi meie lühike enesetest ja saad sealt olulist infot oma mängimisharjumuste kohta.

Tee enesetest

Kas oled juba 18 või 21?

Meil NoAccountBetis kehtib range vanusepiirang. Kui oled saanud 18-aastaseks, oled oodatud spordiennustusi tegema. Kui oled juba 21 täis, on Sulle avatud ka kõik kasiinomängud.

Nutikad tööriistad ja teenused

Mängida on põnev, kuid sellega on lihtne üle pingutada - pisut liiga kaugele minna. Just sellepärast olemegi loonud tööriistad ja teenused, mis aitavad Sul langetada jätkusuutlikke mänguotsuseid.

Sissemakse limiit *

Hoia mängimisele tehtavaid kulutusi kontrolli all ja määra, kui palju raha saad oma mängukontole kanda. Sissemakse limiit rakendub NoAccountBet ja Paf lehel sarnaselt

Kaotuste limiit *

Hoia mängimisele tehtavaid kulutusi kontrolli all ja määra, kui palju võid maksimaalselt kaotada. Kaotuste limiit kehtib NoAccountBeti ja Pafi kohta kokku.

Külmutamine *

Tööriist ühe või mitme mängukategooria mängudesse lühema pausi tegemiseks.

Enese välistamine

Juhul kui soovid teha mängimisse pikemat pausi, saame abiks olla kasutajakonto pikemaajalise lukustamisega perioodideks, mis jäävad ajavahemikku 6 kuust kuni 3 aastani. Palun võta ühendust meie klienditoega. Pärast oma otsusest teada andmist oled oma kasutajakonto lukustanud nii NoAccountBetis kui ka Pafis.

Mängimise meeldetuletus *

Aktiveeri mängimise meeldetuletused, et mängusessiooni jooksul erinevaid vastutustundliku mängimise teavitusi saada.

Aastane kaotuste limiit

Kõik NoAccountBeti mängijad on automaatselt kaetud meie aastase kaotuste limiidiga. See tähendab seda, et mitte ükski mängija ei saa kaotada rohkem kui 20 000 € ühe kalendriaasta jooksul. Aastane kaotuste limiit on NoAccountBetil ja Pafil ühine. Loe edasi siit.

* Nõuab sisse logimist

Oled kindlustatud

NoAccountBet pakub unikaalset hasartmängude turvakindlustust! Kindlustuse kasutamiseks pead vastama järgmistele kriteeriumitele:

Olema Eesti alaline elanik

Olema NoAccountBet.ee või Paf.com’i registreeritud klient vähemalt 12 kuud

Oled viimase 12 kuu jooksul mänginud vähemalt 120 € eest.

Nii toimib hasartmängu turvakindlustus praktikas.

Muud võimalused ohjadest haaramiseks

Tõhus turvalise mängimise tarkvara aitab Sul oma mängutegevust piirata ja hoida alaealised vastavatest veebilehtedest eemal.

Blokeeri ennast hasartmängulehtedelt näiteks Betfilteri abiga.

Blokeeri alaealised kasutajad mängulehtedelt, kasutades programmi Net Nanny. Ning veendu, et oled välja logitud alati, kui Sa parajasti ei mängi.

Abiliinid

Mõnikord on asjatundjaga rääkimine oluline samm oma elu muutmisel.

HMS - Hasartmängusõltlaste Ühing

[email protected]

tel: 56 35 45 90

HNK - Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus

www.15410.ee

tel: 15410

Kui tunned, et Sul ei ole oma mängimise üle kontrolli, soovitame Sul lisada ennast riiklikusse registrisse, mis ei lase Sul Eesti litsentseeritud kasiinodes ega mängulehtedel mängida. Võid lisada piiranguid õnnemängudele (kasiinomängud), spordiennustamisele (panuste tegemine) ning klassikalisele lotole. Kiirloteriile (kraabitavad loteriipiletid) piirangut panna ei saa.

Oled sõber või pereliige?

Tead kedagi, kes mängib liiga palju? Kõik Su pingutused kellegi käitumise muutmiseks võivad olla tulutud, ükskõik kui väga Sa üritad. Meil on paar lihtsat näpunäidet, mis võivad Sind sellises olukorras aidata.

Räägi kellegagi

Dialoogi alustamine ja probleemist rääkimine on oluline esimene samm. Sõbra või pereliikmena tõenäoliselt peadki probleemidest kõnelema, kuna need mõjutavad ka Sind. Kui kontrolli kaotanud mängija saab meie hasartmängude turvakindlustuse kaudu abi, võib teraapiaseanssidel osaleda ka pereliige või sugulane.

Sinu tervis on sama oluline

Lihtne on iseennast kõrvale jätta ja keskenduda vaid probleemiga inimesele. Saad talle paremini abiks olla, kui samal ajal ka enese eest hoolt kannad.

Ole sõber, mitte pank

Hasartmänguprobleemidega inimesed suudavad leiutada kõige leidlikumaid lugusid, miks peaksid neile raha laenama. Hea sõbra või sugulasena on Sinu esmane ülesanne toetada oma sõpra emotsionaalselt, mitte rahaliselt. Nii et hoia oma rahaasjadel hoolikalt silma peal.

Tugi ja abi sugulastele

Nõustamiskeskus

www.15410.ee

Mis on võidu saladus?

Oled Sa kunagi mõelnud, kuidas asi tegelikult käib – miks Sa mõnikord võidad ja mõnikord mitte? Siin on mõned faktid mängimise kohta.

Miks mu õnn pöördub?

Enamus kasiinomängudest on oma olemuselt täiesti juhuslikud. Iga pööre või keerutus on eraldi sündmus. Sa ei saa oma võiduvõimaluste kasvatamiseks tegelikult midagi ise teha. Ehk vaid soovi korral pöialt hoida. Kuid tulemust see ei mõjuta.

Juhuslik? Eraldi sündmus? Mida see tähendab?

Igas slotimasinas (või muus sarnases mängus) on juhusliku numbri generaator, mis annab igas sekundis välja miljoneid numbreid. Kõik need numbrid on üksteisest sõltumatud ning võivad täpselt ühtemoodi olla nii võidu- kui ka kaotusnumbrid. Neile eelnenud või järgnevad numbrid ei mõjuta lõpptulemust mingilgi moel.

Väidate, et kõik on juhuslik. Miks ma siis kunagi ei võida?

Mõnikord võib see tõesti nii näida. Juhusliku numbri generaatorid on põhjuseks, miks mõni inimene võidab esimesel katsel, samas kui teine võib pikka aega tulutult üritada. Asi ei ole isiklik, selline on pime juhus ja matemaatika.

Kui suurt rolli mängivad oskused?

Mängude puhul nagu spordiennustused, Texas Hold’em Poker ja Blackjack võivad Su oskused mängu tulemust määrata. Sedasorti mängudes mõjutavad Su mänguotsused otseselt tulemusi (erinevalt slotimängudest). Kuid ükskõik kui osav Sa ka oleks, ei saa Sa kõrvale jätta mängureeglitesse arvestatud majaeelist. See tähendab, et isegi parimad mängijad kaotavad väga tõenäoliselt pikema aja jooksul.