No Account Bet

Online spordiennustused

Online spordiennustused on tohutult populaarne hobi. Lugematud spordifännid kogu maailmas naudivad spordile panuste tegemist mitte ainult sellepärast, et see lisab põnevust vaba aja veetmise viisile, mida nad juba niigi naudivad, vaid ka seetõttu, et kõigele lisaks on võimalik sellest rahalist kasu saada.

Online spordiennustused on sedavõrd populaarsed ka seetõttu, et need on nii lihtsad. Võid teha panuseid, kui Sul on vastava spordiala kohta vaid baasteadmised, ning sellegipoolest raha võita. Mõistagi järjepideva võitmise puhul on lugu hoopis teine. See nõuab Sinult suuremaid teadmisi nii panustamisstrateegia kui ka spordiala enda kohta. Kuigi see ei ole alustades esmatähtis, tasub seda siiski meeles pidada. Netis on rikkalikult teavet ja statistikat, mis aitavad Sul aja jooksul oma teadmisi täiustada.

Spordiennustuste liigid

Fikseeritud koefitsientidega spordiennustused on kõige traditsioonilisemad ja ilmselt ka kõige tuttavamad. Termin „fikseeritud koefitsiendid“ tähendab seda, et lepid enne panuse tegemist veebilehel koefitsientides kokku. Isegi kui need hiljem muutuvad, makstakse Sulle võidusumma välja koefitsientide alusel, milles panustades kokku leppisid.

Kuigi online live-spordiennustused on fikseeritud koefitsiendiga ennustustega sarnased, on üks oluline erinevus. Teed oma panused siis, kui mäng juba käib. Live-spordiennustusega saad panuse teha igal ajal (ürituse toimumise jooksul) ja kasutada ära pidevalt kõikuvaid koefitsiente.

Point-spread spordiennustuste puhul ei ole asi lihtsalt võitja valimises. Selle asemel ennustad, kui suurelt meeskond Sinu arvates võidab või kaotab. Favoriit peab võitma ennustatud arvu punktide võrra ja kehvemas seisus meeskond vältima selle punktide arvuga kaotamist.

Üks viimaste aastate populaarsemaid online spordiennustuste vorme on fantaasiasport. Kuigi see on USAs rohkem levinud, on fantaasiasport kogunud populaarsust ka Euroopas. See on suurepärane võimalus sõpradega lõbusalt aega veeta, pannes samal ajal oma teadmised proovile ja teenides raha.

Lähenemine online spordiennustustele

Need, kellele on spordiennustuste maailm alles uus, peaksid kaaluma alustuseks ühele alale keskendumist. Siis ei aja Sa asja enda jaoks liiga keeruliseks, üritades rabeleda mitme ala vahel korraga, ning tähelepanu koondamine annab Sulle eelise, kuna teed uurimistööd vaid ühe ala kohta ega pane raha mängu mitmel alal, mille kohta Su teadmised ei pruugi kuigi põhjalikud olla.

Mitme spordiala ja sadade mängude seas tee leidmine on raske töö ja niimoodi võidustrateegia vormimine on peaaegu võimatu. Seega tasuks eelistada seda, millega kursis oled, ning uurida lähemalt iga meeskonda ja meeskondade iga mängijat, et saaksid end ennustust tehes kindlalt tunda. Peagi leiad, et enesekindlus kasvab sama edukalt kui võidusumma.

Spordiennustuste väärtuse leidmine

Kui kavatsed online spordiennustustega järjepidevalt raha teenida, on oluline õppida õiget väärtust määrama. Kui Sa seda ei oska, ei ole Sul pikas plaanis lootustki. Suurem osa spordiennustajaid on sellega hädas. Selle asemel, et otsida väärtust, panustavad nemad lihtsalt oodatavale lõpptulemusele. Kuigi see võib tunduda loogiline, on selline mõtteviis ekslik. Niimoodi võib isegi päris palju panuseid võita. Kuid see ei ole viis, kuidas kindlustada pikaajalist kasumit.

Kuigi see võib tunduda vale, tuleb väärtuse leidmiseks kõigepealt koefitsiente eirata. Seejärel keskendu spordialale, mida tunned, ning kasuta kogu statistikat, mida selle kohta leiad. Vaata seise, kodus ja võõrsil mängitud mängude andmeid, loe vigastuste kohta, hinda, kuidas teatud mängija puudumine on varem meeskonna tulemusi mõjutanud, jne. Siis ja alles siis vaata koefitsiente ja küsi endalt, kas Sinu arvates on pakutav väärtus panustamist väärt.